Sosem felejtem el ezt a szülinapot!

A szülinapom volt. Látszik a gondosság és a szeretet, ami az apartman minden négyzetméterén megjelenik. Fantasztikus élmény volt elsőként megszállni és kipróbálni. Nekem egy olyan hely, ahova jó megérkezni.. Nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük a sok meglepetést! Sok kedves vendéget kívánunk! Sosem felejtem el ezt a szülinapot!

Sky, 2025. december 21. „N&A”

Similar Posts

  • Minden rendben volt, nagyon jól éreztük magunkat.

    Minden rendben volt, nagyon jól éreztük magunkat. Az apartman berendezése igényes és kényelmes volt, a környezet pedig szuper csendes és nyugodt. Tökéletes hely a kikapcsolódáshoz! Biztosan visszajövünk még! Köszönünk mindent! D&R 2026.05.17.

  • A legtökéletesebb Valentin nap

    A legtökéletesebb Valentin nap a legtökéletesebb apartmanban! Csodálatos volt minden a reggelivel együtt, fantasztikus hétvégét töltöttünk itt el! Remélem hamarosan visszajövünk ide, mert ez egy szerelem hely. Köszönünk szépen mindent, fantasztikus apartman. 2026.02.14. A+A

  • Köszönjük szépen ezt a gyönyörű szállást.

    Köszönjük szépen ezt a gyönyörű szállást, nagyon jól éreztük magunkat itt, külön köszönjük a finomságokat. Barátommal ez volt az első közös nyaralásunk, nagyon jó élményeket nyújtott. Minden kifogástalan volt, köszönjük! A&M 2026.05.15.

  • Egyetlen szó: CSODA!

    Egyetlen szó: CSODA! Hálásan köszönjük Nektek, hogy itt lehettünk! Két dolog biztos a világon: mindennél jobban szeretjük egymást és visszatérünk! 2026.02.23. F+L

  • Köszönjük szépen ezt a gyönyörű szállást

    Köszönjük szépen ezt a gyönyörű szállást, nagyon jól éreztük magunkat itt. Szépség, nagy élmény volt! Külön hálásak vagyunk a bekészített meglepetésekért, finomságokért. Szeretném kiemelni a köntöst és a papucsot. Köszönjük! 2026.03.16. A&A