Minden rendben volt, nagyon jól éreztük magunkat.
Minden rendben volt, nagyon jól éreztük magunkat. Az apartman berendezése igényes és kényelmes volt, a környezet pedig szuper csendes és nyugodt. Tökéletes hely a kikapcsolódáshoz! Biztosan visszajövünk még! Köszönünk mindent!
D&R 2026.05.17.
