Minden tökéletes volt, jól éreztük magunkat.

Minden tökéletes volt, jól éreztük magunkat. Reggeli bőséges, változatos. Köszönjük, hogy itt lehettünk!

N&R 2026.04.30.

Similar Posts

  • Sosem felejtem el ezt a szülinapot!

    A szülinapom volt. Látszik a gondosság és a szeretet, ami az apartman minden négyzetméterén megjelenik. Fantasztikus élmény volt elsőként megszállni és kipróbálni. Nekem egy olyan hely, ahova jó megérkezni.. Nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük a sok meglepetést! Sok kedves vendéget kívánunk! Sosem felejtem el ezt a szülinapot! Sky, 2025. december 21. „N&A”

  • Köszönjük szépen ezt a gyönyörű szállást

    Köszönjük szépen ezt a gyönyörű szállást, nagyon jól éreztük magunkat itt. Szépség, nagy élmény volt! Külön hálásak vagyunk a bekészített meglepetésekért, finomságokért. Szeretném kiemelni a köntöst és a papucsot. Köszönjük! 2026.03.16. A&A

  • Egyetlen szó: CSODA!

    Egyetlen szó: CSODA! Hálásan köszönjük Nektek, hogy itt lehettünk! Két dolog biztos a világon: mindennél jobban szeretjük egymást és visszatérünk! 2026.02.23. F+L

  • Köszönjük szépen ezt a gyönyörű szállást.

    Köszönjük szépen ezt a gyönyörű szállást, nagyon jól éreztük magunkat itt, külön köszönjük a finomságokat. Barátommal ez volt az első közös nyaralásunk, nagyon jó élményeket nyújtott. Minden kifogástalan volt, köszönjük! A&M 2026.05.15.